produkty restauracje

Kamil Grosicki z własnym kebabem

Poznajcie Turbo BOX. Kamil Grosicki, najlepszy piłkarz PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/2023, od dwóch miesięcy związany jest z marką sieci franczyzowej Am Am Kebab. Kapitan Pogoni Szczecin stał się twarzą kampanii reklamowej pt. „Skrzydłowy biznes”, a dodatkowo zyskał okazję do sprawdzenia swoich sił na polu kulinarnym. Zgodnie z zapowiedziami publikowanymi w social mediach piłkarza, fani mogli spodziewać się autorskiego dania Kamila Grosickiego. Turbo BOX będzie dostępny we wszystkich punktach franczyzowych Am Am Kebab od 5 sierpnia 2023.
„Podejmując współpracę z Kamilem, wiedzieliśmy że jest sportowcem najwyższej klasy oraz osobą o niezwykłym podejściu do życia. W czasie pracy nad menu przekonaliśmy się także, że posiada świetny zmysł kulinarny” – mówi Michał Kłusek, CEO Dolci Sapori, spółki do której należy koncept franczyzowy Am Am Kebab.

 

Turbo BOX to owoc współpracy fanów i samego piłkarza. Nazwa dania została wyłoniona w otwartym konkursie na najbardziej chwytliwą nazwę kebabu sygnowanego przez ambasadora. Autorski przepis Kamila Grosickiego został opracowany we współpracy z dietetykiem klinicznym i ekspertem zdrowego żywienia.

„Zaangażowanie i profesjonalizm Kamila w tworzenie dania utwierdzają nas, że dokonaliśmy doskonałego wyboru ambasadora naszej marki. Turbo Box sygnowany twarzą Kamila i hasłem #zdrowystyl, oddaje najważniejsze wartości, które oferujemy w naszych punktach gastronomicznych” – dodaje.

Turbo Box dostarcza 516 kcal, na które składa się ponad 30 g białka, odpowiednia ilość zdrowych tłuszczów oraz węglowodany, w tym aż 200 g samych warzyw. Tak zbilansowany posiłek zawiera wysokiej jakości mięso drobiowe, dużą porcję świeżych warzyw (ogórek, pomidor, cebula, kapusta), chrupiące bataty, soczystego ananasa i pestki dyni. Całość uzupełnia dedykowany sos powstały na bazie jogurtu tureckiego z dodatkiem majonezu, natki pietruszki oraz czosnku.

„Cieszę się, że jako ambasador marki zyskałem możliwość istotnego wpływu na menu Am Am Kebab. Jako sportowiec przywiązuję dużą uwagę do codziennej diety, dlatego zależało mi na doborze składników dania. Turbo BOX jest naprawdę smaczny” – komentuje Kamil Grosicki.
Jak podkreśla CEO Dolci Sapori, kluczowym aspektem konceptu Am Am Kebab jest zapewnienie wysokiej jakości dań, które już zdążyły zyskać uznanie wśród klientów. Turbo Box z pewnością będzie kolejnym hitem w ich menu.

Danie Kamila Grosickiego od 5 sierpnia dostępne jest we wszystkich punktach sieci franczyzowej Am Am Kebab na terenie całej Polski.

O Am Am Kebab: Am Am Kebab to prężnie rozwijająca się sieć mobilnych punktów gastronomicznych, oferujących wysokiej jakości dania i stanowiących okazję do prowadzenia własnego biznesu w systemie franczyzowym. Franczyzodawca dostarcza w pełni wyposażony punkt pod klucz, oferując szkolenia i pełne wsparcie na każdym etapie własnego biznesu.

Źródło informacji: Dolci Sapori

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *