polecamy regionalnie restauracje

Żeglarska Smażalnia i Wędzarnia na jeziorze Szymon

Żeglarska Smażalnia i Wędzarnia na jeziorze Szymon

zkWszystkich Żeglarzy i miłośników dobrej kuchni , usytuowanej w ciekawym miejscu warto zaprosić do Żeglarskiej Smażalni i Wędzarni – unikalnej pływającej restauracji na jeziorze Szymon (na trasie przelotowej między jeziorami Szymoneckim i Tałtowisko). Tylko tu można spróbować najsmaczniejszej ryby na całych Mazurach! W  menu  znajdą Państwo smażone i wędzone sandacze, węgorze, okonie, sielawy oraz sieje. W godzinach od 09:00 do 19:00 oferowane są świeże, prosto z patelni lub z wędzarni najlepsze mazurskie ryby!

 

 

 

Na specjalne zamówienie dostawy wędzonej ryby w okolicach Mikołajek i Giżycka.13680862_626083274233268_108911354379072842_n

Macie Państwo apetyt na doskonałą smażoną lub wędzoną rybę? Nie zwlekajcie! Do pływającej Żeglarskiej Smażalni na jeziorze Szymon można bezpośrednio zacumować łodzią, a wtedy wystarczy już tylko jeden krok, aby móc delektować się smakiem świeżej mazurskiej ryby.

Wśród tysięcy gości do  Żeglarskiej Smażalni zacumowały polskie gwiazdy z branży muzycznej ,aktorskiej , sportu, kuchni i polityki .

więcej szczegółów

 Żeglarska Smażalnia/Facebook

 

źródło: www.facebook.com/Żeglarska-Smażalnia

 

Diabelsko Anielski pstrąg Dziadunia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *