Bez kategorii testujemy

UWAGA !!! Lidl wycofuje całą partię pierników

Sieć sklepów Lidl wycofuje całą partię pierników po tym jak w jednym z nich znaleziono ostrze noża. O incydencie poinformował na portalu społecznościowym klient, który znalazł niebezpieczny przedmiot w kupionym wcześniej pierniku.

Sytuacja została opisana na fanpejdżu Hejted: Wronki. To właśnie niebezpieczną sytuację opisał klient Lidla, który znalazł nóż w zakupionym produkcie.

– Kupiliśmy na święta piernik i o mało nie doszło do tragedii.jak widać ciasto było z niespodzianka jaka okazał się zatopiony w pierniku kawałek ostrza od noża do tapet!!! – opisał sytuację klient Lidla.

Na zdjęciu faktycznie widać fragment noża. Sieć Lidl błyskawicznie zareagowała na zaistniałą sytuację i przeprosiła klienta oraz poprosiła go o niezwłoczny kontakt. Podjęto również decyzję o wycofaniu całej partii pierników.

– Jak poinformował nas dostawca, na terenie zakładu produkcyjnego oraz samej produkcji obowiązuje zakaz stosowania takich ostrzy. Ponadto każdy produkt jest badany za pomocą czułego wykrywacza metalu. Jednak mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych klientów, zdecydowaliśmy o wycofaniu tej partii piernika – opisał na swoim profilu Lidl.

źródło :naszemiasto.pl570148f082aa3_o,size,933x0,q,70,h,8ebaae

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *