trunki zapowiedzi/relacje

Poznańskie Targi Piwne – ARCHIWUM tak było w 2013 r.

Poznańskie Targi Piwne – ARCHIWUM

PTP2013 (83)

Poznańskie Targi Piwne, brzmi dumnie i oczywiście tak jest. To wyjątkowa impreza dla wielbicieli i smakoszy tego złocistego trunku. Targi piwne odbyły się na terenie MTP 16 i 17 listopada 2013.
To właśnie tu podczas PTP można było skosztować pewnie najlepszych piw dostępnych w Polsce. Na entuzjastów tego napoju czekały najlepsze trunki. Lecz nie tylko, widomo, że do piwka musi być przekąska. Sery, suszona wołowina, wieprzowina, kindziuki , słonina, pieczywo , to tylko część produktów dostępnych na targach. Był również bios, kiełbasy i golonki.

Wśród rozmaitych piw, urocze hostessy przekonywały do prawdziwie polskiego cydru, z polskich jabłek. Jednak nic, co do proponowanego przez Alicję portera Komes, który robił olbrzymią furorę wśród rozmaitych smakowych piwnych napojów. Wędzony smak piwa, owocowa nuta czy miodowy, czekoladowy posmak niewątpliwie działał na zmysły kosztujących trunki.

Dzień na Poznańskich Targach Piwnych zaliczyć można do wyjątkowo udanych, kumulacja prawdziwych smaków z polski, piwo, ser, wędliny, prawdziwa uczta, szkoda tylko, że dzień tak krótki.

Fot. Maciej Kasprzak2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *