• Obrazek nagłówka
  • Obrazek nagłówka
  • Obrazek nagłówka
Burburger zdrowy czy nie zdrowy, ale zawsze warto zjeść, a najlepsze te w PIZZBURGU
strona główna polecamy Burburger zdrowy czy nie zdrowy, ale zawsze warto zjeść, a najlepsze te w PIZZBURGU
Burburger zdrowy czy nie zdrowy, ale zawsze warto zjeść, a najlepsze te w PIZZBURGU
Autor : kucharz
Dodano : 25 grudnia, 2015
http://www.gotujemytestujemy.pl

Burburger zdrowy czy nie zdrowy, ale zawsze warto zjeść, a najlepsze te w PIZZBURGU11391229_673011676137462_4748311983241168730_n

Rynek kulinarny bogaty jest w szereg różnego rodzaju szybkich potraw. Nie wszystkie są smaczne i zdrowe, ale szybkość życia, niezwalniające tępo, skłania nas by sięgnąć po coś szybkiego, po coś w biegu. W pośpiechu nie warto jednak wybierać pochopnie, zawsze można zdać się na sprawdzoną opinię. Tym razem też tak było. Ktoś komuś powiedział, że dobre i warto spróbować. No i właśnie ciekawe propozycje duży wybór pizzy i burgerów. Skusiliśmy się!!! I nie ma, co żałować, oryginalne nazwy burgerów, które nie tylko wglądają apetycznie, ale są po prostu smaczne i ciekawie skomponowane kulinarnie. Dla Wszystkich osób, które nie tolerują mięsnych kotletów z prawdziwej, świeżo mielonej wołowiny a uwielbiają sery typu camembert, polecamy burgera o nazwie RUG CUG, grillowany ser i połączenie sosów: bazyliowego, meksykańskiego i 1000 wysp do tego papryka, ogórek i czerwona cebula palce lizać.pizzburg1 (5)

RUG CUG (grillowany, cammembert, bułka, sos bazyliowy, sos meksykański, 1000 wysp. Papryka, ogórek czerwona cebula)

Natomiast dla wszystkich mięsożernych polecamy konkretny w smaku burger PENER, wołowy kotlet, grillowane pieczarki i boczek – TO JEST TO!!!pizzburg1 (12)

PENER (mięso, ser, boczek grillowany, pieczarki grillowane, sałata, ogórek, pomidor)

Zapraszamy na stronę PIZZBURGA i oczywiście do lokalu na pyszne, ciekawe, przygotowane z pomysłem potrawy.

Do tak świetnych burgerów polecić można równie pyszne domowe frytki typu belgijskiego, a jeżeli nie wiecie gdzie takie pyszności można skonsumować zapraszamy na stronę lokalu PIZZBURG.

Mamy nadzieję, że już niebawem uda nam się spróbować jednej z ponad 40 pizzy.

Fot. Maciej Kasprzak

 Komentarze: (1)


Zobacz inne wpisy